• STRONA DOMU ZAKONNEGO ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH 
  KAPUCYNÓW W TERLICZCE

  "POKÓJ I DOBRO"

  "Życie braci mniejszych polega na zachowywaniu świętej Ewangelii Pana naszego Jezusa Chrystusa przez życie w posłuszeństwie, bez własności i w czystości" 
  z reguły św. Franciszka z Asyżu

  Kliknij aby przejść do strony

  Parafia

Ogłoszenia duszpasterskie

19 NIEDZIELA ZWYKŁA 13.08.2017 r.

 1. Dzisiejsza składka przeznaczona na cele budowlane parafii.

 2. Dzisiaj zapraszamy na „ WIECZÓR FATIMSKI” o godz. 16.00 Msza św. której przewodniczyć będzie Magister Nowicjatu OO. Pijarów. Po Mszy św. procesja Fatimska. W czasie procesji intencje wiernych.

 3. Informujemy, że Dożynki Diecezjalne odbędą się w niedzielę, 27 sierpnia br. w Rzeszowie przy katedrze, w Parku Papieskim. Początek o godz. 11.00. Msza św. o godz. 12.00. Zachęcamy do przygotowania wieńców i delegacji z parafii.

 4. W TYM TYGODNIU CZCIMY:

  • Poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

  • Wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy św. o 10.30 poświęcenie wieńców.

  • Czwartek – wspomnienie św. Jacka, prezbitera.

  • Piątek – wspomnienie błogosławionych Jana Ludwika, Protazego i Sebastiana, prezbiterów i męczenników.

 5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół w minionym tygodniu a także za złożone ofiary. W następnym tygodniu zapraszamy rodziny:Kloc, Gaweł, Wiercioch, Jaworska. 

Ostatnia msza o. Pio

 

Ostatnia msza Ojca Pio

Nagranie z ostatniej Mszy Świętej sprawowanej przez Ojca Pio 22 września 1968 roku.

Ciekawe strony

Golgota Młodych         

       

        

  

Co nowego na wiara.pl

Najciekawsze wiara.pl

 • Na Świętej Górze Grabarce k. Siemiatycz (Podlaskie) odbyły się w sobotę główne obchody prawosławnego Święta Przemienienia Pańskiego. To najważniejsza w roku uroczystość w tym cerkiewnym sanktuarium.

 • Ponad 100 razy interweniowała zachodniopomorska straż pożarna w związku z burzami i intensywnymi opadami deszczu, które przeszły nad województwem w nocy z piątku na sobotę. Działania były związane głównie z usuwaniem powalonych konarów drzew.

 • Libańska armia rozpoczęła w sobotę ofensywę mającą na celu wyparcie tzw. Państwa Islamskiego (IS) z jego enklawy na północnym wschodzie kraju, przy granicy z Syrią. W tym samym czasie Hezbollah i syryjskie wojsko ogłosiły atak od strony Syrii.